هتل هما 2

بهره گیری از تضاد رنگی در فضای اتاق هتل باعث در همان ابتدا نظر مهمان را به خود جلب خواهد کرد به علاوه استفاده از رنگ های گرم به فضای اتاق حس سر زندگی و انرژی مضاعف می بخشد . 

 

توجه به هارمونی رنگ ها و همچنین استفاده از رنگ های روشن باعث بازتر دیده شدن فضای داخلی اتاق می شود .این رنگ ها می توانند در کلیه عناصر طراحی داخلی اتاق به کار گرفته شود.

 

 

در این طراح ، طراحی و تولید مبلمان به صورت سفارشی و مختص فضای هتل صورت گرفته است و به منظور ایجاد هر چه بهتر هارمونی در فضا ، متریال به کار گرفته شده  برای ساخت مبلمان در دیواره ها ، پنل پشت تلوزیون و پنل پشت آینه نیز هماهنگ اتخاب شده است .در حقیقت به جای استفاده از مبلمان سرویس خواب به صورت جدا جدا از روش طراحی یکپارچه مبلمان استفاده شده است . 

همان طور که انتظار می رود انتخاب سایر عوامل تاثیر گذار در طراحی نیز با توجه به تم رنگی موجود انجام می شود در این طرح انتخاب کاغذ دیواری ، موکت ، رویه پارچه ای صندلی و مبل ها و همچنین رویه پارچه ای تخت در تناسب با رنگ چوب انتخاب شده است  . 

 

 

این هماهنگی در طراحی داخلی در همان ابتدا نظر مخاطب را جلب خواهد کرد و به شیوه ی طراحی طراحان حرفه ای نزدیک تر است . در این روش کلیه عناصر دکوراسیون داخلی یکپارچه به نظر می رسند و هیچ یک در تناقض با کل طرح نخواهد بود .