شرکت پلی سوله

طراحی این فضای اداری به صورت کاملا شفاف و به دور از پیچیدگی های ظاهری صورت گرفته است .طراحی یکپارچه فضا از نظر رنگ و متریال مصرفی در ترکیب با ستون ها و امتداد آن بر روی دیوار ها و چهارچوب درب ها باعث ایجاد فضایی دلنشین می شود .

نحوه اتصال قطعات به یکدیگر در صورت نمایان بودن جزئی از طرح شما خواهد بود و بایداز نظر نوع متریال و رنگ به شکل مناسبی با کل طرح ترکیب شود.

 

 

طراحی ساده میزها و ایجادشکست در طراحی میز به منظور مدرن شدن فضا مناسب است .

طراحی میز های کنفرانسی از نظر ظاهری می باسیت با سایر مبلمان اتاق هماهنگ بوده و نسبت به میز های کار معمول جلوه ی لوکس تری داشته باشد .چیدمان صندلی های کنفرانسی در اطراف این میز ها تکمیل کننده خواهد بود و جلوه ی رسمی میز را بیش تر نمایان می کند .

استفاده از رنگ قرمز در روکش پارچه ای کفی صندلی ها  فضای اتاق را از حالت خشکی خارج کرده و به آن روح می بخشد .

پیش بینی قفسه های لازم جهت جانمایی پوشه ها و مدارک و همچنین وسایل اداری که در معرض دید نیستند در طراحی داخلی فضاهای اداری بسیار اهمیت دارد . طراحی این قفسه ها با متریال هماهنگ با میز ها باعث یکپارچگی دکوراسیون داخلی می شود و در نگاه مخاطب متناقض با طرح کلی دیده نمی شود .

 

 

درطرح پارتیشن های جداکننده اتاق ها از فضای انتظار با ترکیب متریال شیشه و چوب و ایجاد شیار های بین قطعات ، ایجاد تنوع شده است و فضا را از حالت یکنواختی و خسته کنندگی خارج کرده است . متریال شیشه به کار رفته در ساخت پارتیشن ها علاوه بر زیبایی امکان تداوم بصری را بین دو فضا فراهم کرده است . 

بافت چوب نمایان در سطح پارتیشن حس خوشایند لمس بافت چوب را در دیواره ها امکان پذیر کرده است ودر روح بخشی به فضا تاثیرگذار است .

 

 

استفاده از گیاهان در دکوراسیون داخلی حس سرزندگی و نشاط را دو چندان می کند و سبب انتشار انرژی در طراحی داخلی می شود . پیش بینی محل مناسب برای این گیاهان باعث برانگیخته شدن ذوق مخاطب برای استفاده از این گیاهان در فضا می شود  .