سخن طراحان

 

استفاده از دانش ارزشمند طراحان با تجربه و خلاقیت نیروهای جوان و متخصص محصولات برند تولیکا را متمایز می کند .طراحی استاندارد و همه جانبه محصولات چوبی نظیر مبل راحتی ، تخت و میز غذاخوری و... به شناخته شدن تولیکا به عنوان یکی از برترین برندهای صنعت مبلمان منجر شده است .

در طراحی یک مبل عوامل مختلفی از جمله راحتی ، زیبایی ، ایستایی و ... اهمیت دارد. در دنیای مدرن امروز به دلیل تنوع زیاد ، پاسخگویی همه جانبه به انتظارات مخاطب تنها برگ برنده برند های معتبر صنعت مبلمان است .

نگاه ریز بین یک طراح در هنگام پردازش ایده طراحی یک مبل همه عوامل تاثیر گذار از ابعاد و استاندارد های طراحی مبل گرفته تا زیبایی ظاهری و دقیق تر از آن تکنیک ساخت و نحوه اتصالات ظریف یک مبل را از نظر می گذراند و در نهایت می بایست بهترین تصمیم را با توجه به علایق و سلیقه مخاطب اتخاذ کند.

طراحان حرفه ای ما در مجموعه تولیکا با در نظر گرفتن استانداردهای روز دنیا در صنعت مبلمان و توجه به تفاوت های فرهنگی و سلیقه ای مخاطب ایرانی همواره سعی در جلب رضایت شما همراهان عزیز داشته اند و با طراحی محصولات متنوع از قبیل مبلمان سرویس خواب ، مبلمان پذیرایی و میز و صندلی نهارخوری و سایر مصنوعات چوبی و فلزی همواره سعی در ایفای نقشی در چیدمان مبلمان رویایی شما عزیزان دارند.

به کارگیری نیروهای متخصص طراحی صنعتی و استفاده از دستگاه های به روز و پیشرفته امکان تولید محصولاتی با کیفیت و قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی و حتی با کیفیت بهتر و از همه مهم تر همراهی همیشگی مشتریان  وفادار تولیکا را فراهم کرده است .