خبرنامه تولیکا

برگزاری دوره کارآموزی :

صنایع چوب و فلز تولیکا با همکاری سازمان فنی و حرفه ای در راستای ارتقای سطح کیفیت مهارت آموزی در سه مهارت درودگری، رنگ کاری و رویه کوبی دوره های کارآموزی برگزاری می کند .زمان برگزاری این دوره از 99/10/15 آغاز می شود و به مدت سه ماه به طول می انجامد . زمان ثبت نام از 99/09/20 تا 99/10/10 خواهد بود.پس از اتمام دوره گواهی نامه رسمی سازمان فنی و حرفه ای اعطا خواهد شد .مهارت آموزان میتوانند پس از گذراندن دوره آموزشی به عنوان شاغل در رشـته های فوق در گـروه کارخانجات تولـیکا مشغول به کار شوند.

 

ثبت نام

 

برگزاری جلسه (5S (Five S :

برگزاری جلسه ایزو 5S در محل کارخانه تولیکا در تاریخ 99/10/17 با حضور جمعی از مدیران و سرپرستان سازمان که همواره در صدد ساماندهی و نظام مندتر کردن هر چه بهتر فرآیند های تولید هستند.
امید است با تلاش روز افزون مدیران و نیروهای خلاق و متخصص با استاندارد سازی هر چه بهتر محیط کار به محصولاتی با کیفیت تر و سرعت تولید بالاتر دست یابیم.

اجرای استاندارد سازی محیط کار بر اساس FS :

اجرای استاندارد سازی محیط کار بر اساس FS در تاریخ 99/10/22 در بخش اداری کارخانه تولیکا توسط کارکنان هر بخش به منظور بهبود نظم محیط و تسهیل دستیابی و انتقال اطلاعات . بر طبق این استاندارد سازی دسترسی به اطلاعات و ابزار مورد نیاز با توجه به فهرست بندی اصولی توسط افراد متخصص همان بخش بسیار آسان تر و سریع تر خواهد بود .تضمین کیفیت مبلمان استاندارد تولیکا را با ساماندهی هر چه بهتر محیط کار رقم خواهیم زد .

 

نمایشگاه تولیکا آرت :

تولیکا به منظور تعامل هر چه بیش تر با هنرمندان و فعالان در زمینه طراحی داخلی در محل گالری تولیکا نمایشگاه نقاشی برگزار می کند . در این نمایشگاه از هنرمندان نقاش با سبک های مختلف دعوت شده است که با نمایش هنر خود در یک چیدمان کامل مبلمان حس و حال تازه ای به دکوراسیون داخلی ببخشند .جانمایی این نقاشی ها در یک مجموعه کامل دکوراسیون داخلی به درک بهتر تاثیر عوامل مختلف کمک خواهد کرد .