چگونه با تولیکا چیدمان کنیم؟

چیدمان با کانسپت مبلمان پذیرایی چیلان :

مبلمان پذیرایی چیلان در چیدمان یک نشیمن لوکس جلوه ای زیبا از چینش مدرن را به تصویر می کشد . این مبلمان طرحی ساده دارد و ترکیبی زیبا از تلفیق پارچه و متریال درخشان فلز ارائه می دهد . کانسپت مبلمان پذیرایی چیلان گزینه بسیار مناسبی برای چیدمان فضایی صمیمی و دوستانه است .

 

چیدمان با کانسپت مبلمان پذیرایی کیا :

 

چیدمان با کانسپت مبل راحتی کیا مانند بازی های کودکانه لذت بخش و دل نشین است و فضایی بی آلایش و سرشار از حس صمیمیت را در دکوراسیون فضای خانه یا محیط کار به نمایش می گذارد .

در این چیدمان، مبل راحتی 3 نفره کیا در کنار میز کنار مبلی کیا و میز جلو مبلی مستطیلی کیا چیدمان شده است و استفاده از اکسسوری های دکوراتیو نئوکلاسیک دکوراسیون داخلی ماندد شمعدان های لاریسا با پتینه کاری ها و طرح خراطی شده خود و آباژور پایه خراطی واران سادگی دکوراسیون را به چالش می کشد.  

 

چیدمان با کانسپت سرویس خواب النا : 

در هنگام چیدمان با مبلمان کانسپت سرویس خواب النا در حقیقت تکه های یک پازل نئوکلاسیک از دکوراسیون داخلی را قطعه به قطعه در کنار هم جانمایی می کنید .در این چیدمان از تخت خواب النا در کنار دراور النا و صندلی دراور النا و آینه این کانسپت به صورت هماهنگ در جزئیات و با هدف حفظ سبک سبک طراحی داخلی محیط اتاق خواب استفاده شده است .نوع ابزار صفحه دراور قاب آینه در هماهنگی با ابزار سرتخت جلوه زیبایی ایجاد می کند .

 

چیدمان با کانسپت مبلمان پذیرایی لاریسا :

در چیدمان با مبلمان پذیرایی لاریسا اولین نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید تطبیق سبک مبلمان با فضای دکوراسیون داخلی است . مبل راحتی در این کانسپت به سبک چستر فیلد طراحی شده است و با لمسه کوبی های ظریفی مزین شده است.در این چیدمان از میز جلو مبلی النا و میز کنار مبلی النا در هماهنگی با مبل لاریسا پیشنهاد شده است .این میز جلو مبلی دارای پایه های خراطی شده است و از این جهت به طراحی کانسپت  لاریسا شباهت دارد و با سبک نئوکلاسیک خود فضای طراحی داخلی را تعدیل می کند . شما همچنین می توانید از میز کنار مبلی ومیز جلو مبلی لاریسا به صورت کاملا هماهنگ با مبلمان این کانسپت استفاده کنید و از یکپارچگی محیط دکوراسیون داخلی لذت ببرید .

با توجه به سبک کلاسیک مبل تقارن در چیدمان  اهمیت زیادی داردبنابراین پس از جانمایی مبل سه نفره بقیه مبلمان پذیرایی را به صورت متقارن در اطراف آن چیدمان کنید .از دیگر عوامل مهم در چیدمان این مبل انتخاب رنگ چوب با توجه به سبک مبلمان است رنگ های اصیل چوب برای سبک مبلمان کلاسیک به اصالت طرح آن نزدیک تر است .از آن جا که برای میز های کنار مبلی و جلو مبلی امکان انتخاب رنگ پایه و صفحه مبل به صورت مجزا وجود دارد بهتر است از این پتانسیل در جهت هماهنگ سازی تنالیته رنگی دکوراسیون داخلی خود با  مبلمان ، نهایت استفاده را ببرید.

 

 

چیدمان با کانسپت سرویس خواب تویا :

کانسپت سرویس خواب تویا یک کانسپت کامل از مبلمان اتاق خواب شامل تخت خواب یک نفره ، تخت خواب دو نفره ،پاتخت ، میز آرایش ، دراور و صندلی دراور است که در سبک مدرن دسته بندی می شود . این ویژگی در طراحی شکل پایه ها و شکل ساده صفحه ها بارز است . 

در چیدمان با کانسپت سرویس خواب تویا ایتدا در مورد سایز تخت تصمیم بگیرید. چیدمان اتاق خواب با تخت خواب یک نفره و یا تخت خواب دونفره متفاوت خواهد بود .پس از انتخاب سایز تخت ، محل جانمایی تخت را مشخص کنید . در صورت چیدمان با تخت یک نفره این جانمایی می تواند در کنج اتاق یا در مرکز اتاق و چسبیده به دیوار اصلی اتاق خواب باشد ولی در صورت انتخاب تخت خواب دونفره حتما از چیدمان مرکز محور تخت استفاده کنید و سایر المان های سرویس خواب را با توجه به تخت جانمایی کنید . بعد از جانمایی تخت ، پاتخت ها را در طرف تخت قرار دهید و در ادامه میز آرایش یا دراور را در امتداد سرتخت چیدمان کنید .

 

چیدمان با محصولات بدون کانسپت :

در چیدمان دکوراسیون داخلی گاهی نیاز به انتخاب تک مبلمان هایی است که در ترکیب بندی طراحی داخلی و در هماهنگی با سایر مبلمان تکمیل کننده خواهد بود . این مبلمان ها معمولا به صورت تک به فروش می رسند و کاربردی چند منظوره دارند همین ویژگی باعث می شود که در انواع فضاهای دکوراسیون داخلی  مورد استفاده قرار گیرند . در ادامه پیشنهاد چیدمان چند نمونه از انواع مبلمان تولیکا که به صورت تک طراحی و ساخته می شوند را خواهیم دید .

صندلی برجر تولیکا مدل دیونا 

اگر تجربه خرید مبلمان کامل برای طراحی داخلی یک منزل مسکونی یا هتل را داشته باشید حتما متوجه شده اید که در چیدمان فضاهایی نظیر اتاق خواب ، کتابخانه و... یک تک مبلمان در کنار سرویس خواب یا در فضای مطالعه که با تنالیته رنگی محیط طراحی هماهنگ باشد می تواند تاثیر شگفت انگیزی بر مخاطب داشته باشد .

صندلی برجر تولیکا مدل دیونا یک مبلمان چند منظوره است که در انواع فضاهای دکوراسیون داخلی نظیر اتاق خواب ، نشیمن ، کتابخانه و ... بسته به نیازطراحی داخلی چیدمان می شود .

این مبلمان را درکنار انواع پاف تولیکا نظیر پاف مدرن تویا یا پاف مدرن کیا می توانید چیدمان کنید .این صندلی را همچنین می توانید به صورت تکی یا به صورت دوتایی با یک میز کنار مبلی کوچک در بین دو صندلی انتخاب نمایید .

این صندلی ها همچنین به دلیل ظاهر لوکسی که دارند در چیدمان اتاق های هتل نیز زیاد به چشم می خورند.